• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Černá komoda š: 163 cm




Černá komoda š: 163 cm
Skladem ✅

4 079 Kč

Černá komoda š: 163 cm
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Černá komoda š: 163 cm
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 4 079Kč

Krátký popis
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping.           Co to pro Vás znamená? (Dropshipping)             - rychlejší doručení - zboží jde přímo od dodavatele k Vám...

Celý popis
  • Cena od: 4 079 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Černá komoda š: 163 cm



Na níže uvedených eshopech se prodává Černá komoda š: 163 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Černá komoda š: 163 cm v akci?


Černá komoda š: 163 cm
Černá komoda š: 163 cm

4 079 Kč




Produkt Černá komoda š: 163 cm z kategorie Nízké komody si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Moebelix.cz za cenu 4 079 Kč.


Informace o Černá komoda š: 163 cm


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Nízké komody

🧵 Výrobce

Möbelix

🛒 Obchod

Moebelix.cz

💰 Cena

4 079

🔘 EAN

4251757704086

size

40/163/45

color

černá

CAMPAIGN_END

10.11.2024

CAMPAIGN_START

30.10.2024

EXTRA_MESSAGE

stojící


Často kladené otázky k Černá komoda š: 163 cm


❓ Kolik stojí Černá komoda š: 163 cm?

Produkt Černá komoda š: 163 cm můžete zakoupit již od 4 079Kč v eshopu Moebelix.cz


❓ Kde koupit Černá komoda š: 163 cm?

Produkt Černá komoda š: 163 cm si můžete zakoupit například v eshopu Moebelix.cz


❓ Je Černá komoda š: 163 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Černá komoda š: 163 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Moebelix.cz


❓ Jaký je EAN kód Černá komoda š: 163 cm?

EAN kód pro výrobek Černá komoda š: 163 cm je: 4251757704086



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další nízké komody. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další nízké komody podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší nízké komody.

Dále pro Vás máme nízké komody podle ceny


Hledáte další výrobky od značky möbelix?


Od značky möbelix máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od möbelix.

Detailní informace a recenze Černá komoda š: 163 cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping.           Co to pro Vás znamená? (Dropshipping)             - rychlejší doručení - zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doruče

Parametry Černá komoda š: 163 cm


size

40/163/45

color

černá

CAMPAIGN_END

10.11.2024

CAMPAIGN_START

30.10.2024

EXTRA_MESSAGE

stojící

Veškeré další parametry výrobku Černá komoda š: 163 cm naleznete například na webu aulix.cz

Štítky pouktu Černá komoda š: 163 cm

Pro produkt Černá komoda š: 163 cm v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.