• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Compo Potahová látka Boston 784




Compo Potahová látka Boston 784
Skladem ✅

798 Kč

Compo Potahová látka Boston 784
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Compo Potahová látka Boston 784
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 798Kč

Krátký popis
Jednobarevná látka Boston 784 je látkovou imitací kůže/koženky. Potahová látka Boston je prodyšná. Je vhodná na čalounění jak v domácnosti, tak i ve veřejných prostorách. Využití najde tato látka v interiéru při očalounění...

Celý popis
  • Cena od: 798 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Compo Potahová látka Boston 784



Na níže uvedených eshopech se prodává Compo Potahová látka Boston 784 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Compo Potahová látka Boston 784 v akci?


Compo Potahová látka Boston 784
Compo Potahová látka Boston 784

798 Kč




Produkt Compo Potahová látka Boston 784 z kategorie Boston si můžete zakoupit například v internetovém obchodě atan.cz za cenu 798 Kč.


Informace o Compo Potahová látka Boston 784


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Boston

🧵 Výrobce

Compo

🛒 Obchod

atan.cz

💰 Cena

798

Šíře

140 cm

Hmotnost

700


Často kladené otázky k Compo Potahová látka Boston 784


❓ Kolik stojí Compo Potahová látka Boston 784?

Produkt Compo Potahová látka Boston 784 můžete zakoupit již od 798Kč v eshopu atan.cz


❓ Kde koupit Compo Potahová látka Boston 784?

Produkt Compo Potahová látka Boston 784 si můžete zakoupit například v eshopu atan.cz


❓ Je Compo Potahová látka Boston 784 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Compo Potahová látka Boston 784 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop atan.cz




Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další boston. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další boston podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší boston.

Dále pro Vás máme boston podle ceny


Hledáte další výrobky od značky compo?


Od značky compo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od compo.

Detailní informace a recenze Compo Potahová látka Boston 784

Jednobarevná látka Boston 784 je látkovou imitací kůže/koženky. Potahová látka Boston je prodyšná. Je vhodná na čalounění jak v domácnosti, tak i ve veřejných prostorách. Využití najde tato látka v interiéru při očalounění sedáků židlí, klekaček nebo ji lze využít jako potahovou látku na dekorační polštářky nebo podsedáky.   Technické parametry   Šíře: 140 cm Váha: 770 g/m2 Odolnost proti opotřebení: 100.000 cyklů MD Pilling: 4-5 Stálost na světle: 4-5  Složení:  100% polyester   Důležité upozornění: Barva čalounění na obrazovce se nemusí shodovat s barvou ve skutečnosti.

Parametry Compo Potahová látka Boston 784


Šíře

140 cm

Hmotnost

700

Veškeré další parametry výrobku Compo Potahová látka Boston 784 naleznete například na webu edaxo.cz

Štítky pouktu Compo Potahová látka Boston 784

Pro produkt Compo Potahová látka Boston 784 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.