• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Lenoška Slinky pudrově růžová




Lenoška Slinky pudrově růžová
Skladem ✅

7 612 Kč

Lenoška Slinky pudrově růžová
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 7 612Kč

Krátký popis
Lenoška Slinky se hodí do moderních interiérů. Bude ideálním místem k odpočinku při čtení knihy nebo při relaxaci po náročném dni. Je potažena sametovou látkou příjemnou na dotek. Stojí na dvou kovových nohách, které jsou lakované...

Celý popis
  • Cena od: 7 612 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Lenoška Slinky pudrově růžová



Na níže uvedených eshopech se prodává Lenoška Slinky pudrově růžová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Lenoška Slinky pudrově růžová v akci?


Lenoška Slinky pudrově růžová
Lenoška Slinky pudrově růžová

7 612 Kč




Produkt Lenoška Slinky pudrově růžová z kategorie lenošky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě biano.cz za cenu 7 612 Kč.


Informace o Lenoška Slinky pudrově růžová


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

lenošky

💰 Cena

7 612

výrobce

Actona

Dostupnost

Skladem


Často kladené otázky k Lenoška Slinky pudrově růžová


❓ Kolik stojí Lenoška Slinky pudrově růžová?

Produkt Lenoška Slinky pudrově růžová můžete zakoupit již od 7 612Kč v eshopu biano.cz


❓ Kde koupit Lenoška Slinky pudrově růžová?

Produkt Lenoška Slinky pudrově růžová si můžete zakoupit například v eshopu biano.cz


❓ Je Lenoška Slinky pudrově růžová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Lenoška Slinky pudrově růžová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop biano.cz




Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další lenošky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další lenošky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lenošky.

Dále pro Vás máme lenošky podle ceny

Detailní informace a recenze Lenoška Slinky pudrově růžová

Lenoška Slinky se hodí do moderních interiérů. Bude ideálním místem k odpočinku při čtení knihy nebo při relaxaci po náročném dni. Je potažena sametovou látkou příjemnou na dotek. Stojí na dvou kovových nohách, které jsou lakované černou barvou. Podívejte se i na další produkty ze série Slinky. Specifikace produktu: Horizontální prošívání Barva: pudrově růžová Materiál: tkanina/kov Rozměry: Šířka: 170 cm Hloubka: 60 cm Výška: 82 cm Výška opěradla: 82 cm Šířka sedu: 60 cm Hloubka sedu: 119 cm Výška sedu: 37 cm Hmotnost: 21 kg Nosnost: 110 kg Design: Moderní, Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Kov, Materiál sedáku: Tkanina, Rozkládání: Nerozkládací, Typ: Pohovky a gauče, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Varianta rohu: Univerzální, Velikost: Malé, Šířka: 170 cm

Parametry Lenoška Slinky pudrově růžová


výrobce

Actona

Dostupnost

Skladem

Veškeré další parametry výrobku Lenoška Slinky pudrově růžová naleznete například na webu bestberg.cz

Štítky pouktu Lenoška Slinky pudrově růžová

Pro produkt Lenoška Slinky pudrově růžová v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.