• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Nemo designové stojací lampy NEO




Nemo designové stojací lampy NEO
Skladem ✅

16 804 Kč

Nemo designové stojací lampy NEO
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Nemo designové stojací lampy NEO
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 16 804Kč

Krátký popis
Tato designová stojací lampa NEO od Nemo a designéra Bernharda Osanna s LED verzí a zakřivenou ocelovou konstrukcí z matně černě lakovaného hliníku, skvěle a jemně doplní váš interiér. K dispozici je i příslušenství pro upevnění...

Celý popis
  • Cena od: 16 804 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Nemo designové stojací lampy NEO



Na níže uvedených eshopech se prodává Nemo designové stojací lampy NEO a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Nemo designové stojací lampy NEO v akci?


Nemo designové stojací lampy NEO
Nemo designové stojací lampy NEO

16 804 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší lampy


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší lampy.


Jak vybrat lampy?
Jak vybrat lampy?



Produkt Nemo designové stojací lampy NEO z kategorie Lampy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 16 804 Kč.


Informace o Nemo designové stojací lampy NEO


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Lampy

🧵 Výrobce

NEMO

🛒 Obchod

designpropaganda.cz

💰 Cena

16 804


Často kladené otázky k Nemo designové stojací lampy NEO


❓ Kolik stojí Nemo designové stojací lampy NEO?

Produkt Nemo designové stojací lampy NEO můžete zakoupit již od 16 804Kč v eshopu designpropaganda.cz


❓ Kde koupit Nemo designové stojací lampy NEO?

Produkt Nemo designové stojací lampy NEO si můžete zakoupit například v eshopu designpropaganda.cz


❓ Je Nemo designové stojací lampy NEO skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Nemo designové stojací lampy NEO skladem. Podívat se můžete třeba na eshop designpropaganda.cz



Jaké jsou neprodávanější lampy?


Nejprodávanější lampy se od sebe liší jak tvarově, tak i materiálově. Mezi nejoblíbenější patří klasické lampy s kulatým či oválným stínítkem, lampy s kovovým rámečkem, lampy se skleněnými krystaly, designové lampy, lampy s výškovou regulací a LED lampy. Všechny typy lamp se dají snadno kombinovat a přizpůsobit interiéru.
Shrnutí: Nejprodávanější lampy se liší tvarově i materiálově a mohou se snadno přizpůsobit interiéru. Mezi oblíbené patří klasické lampy, lampy s kovovým rámečkem, skleněné krystaly, designové lampy, lampy s výškovou regulací a LED lampy.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další lampy. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další lampy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lampy.

Dále pro Vás máme lampy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky nemo?


Od značky nemo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nemo.

Detailní informace a recenze Nemo designové stojací lampy NEO

Tato designová stojací lampa NEO od Nemo a designéra Bernharda Osanna s LED verzí a zakřivenou ocelovou konstrukcí z matně černě lakovaného hliníku, skvěle a jemně doplní váš interiér. K dispozici je i příslušenství pro upevnění na zeď.

Parametry Nemo designové stojací lampy NEO


Veškeré další parametry výrobku Nemo designové stojací lampy NEO naleznete například na webu Kokiskashop.cz

Štítky pouktu Nemo designové stojací lampy NEO

Pro produkt Nemo designové stojací lampy NEO v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.