• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large




Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large
Skladem ✅

26 321 Kč

Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 26 321Kč

Krátký popis
Sasi Large je sofistikované designové LED nástěnné svítidlo vytvořené ve spolupráci s produktovým designérem Rickem Tegelaarem. Nástěnné svítidlo Sasi má měkké, oblé tvary a nepřímé, harmonické osvětlení v srdci. Velké oválné...

Celý popis
  • Cena od: 26 321 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large



Na níže uvedených eshopech se prodává Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large v akci?


Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large
Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large

26 321 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší svítidla


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší svítidla.


Jak vybrat svítidla?
Jak vybrat svítidla?



Produkt Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large z kategorie Svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 26 321 Kč.


Informace o Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Svítidla

🧵 Výrobce

NUURA

🛒 Obchod

designpropaganda.cz

💰 Cena

26 321


Často kladené otázky k Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large


❓ Kolik stojí Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large?

Produkt Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large můžete zakoupit již od 26 321Kč v eshopu designpropaganda.cz


❓ Kde koupit Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large?

Produkt Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large si můžete zakoupit například v eshopu designpropaganda.cz


❓ Je Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large skladem. Podívat se můžete třeba na eshop designpropaganda.cz



Jaké jsou neprodávanější svítidla?


Nejprodávanější svítidla jsou bodová světla, lustry, nástěnné svítidla, stropní svítidla, venkovní svítidla a trubice. Bodová světla jsou nejoblíbenější, protože jsou snadno instalovatelná a poskytují cílené osvětlení. Lustry jsou vhodné do obývacího pokoje, jídelny, ložnice a dalších obytných prostor. Nástěnné svítidla jsou skvělá volba do kuchyně, chodby nebo koupelny. Stropní svítidla jsou vhodná do větších obytných prostor a venkovní svítidla jsou skvělá volba pro osvětlení exteriéru. Trubice jsou vhodné do pracovny nebo šatny.
Nejprodávanější svítidla představují různé typy, od bodových světel až po venkovní svítidla. Každé z nich je vhodné do různých prostor, takže si můžete vybrat to, co bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Shrnutí: Nejprodávanější svítidla jsou bodová světla, lustry, nástěnná svítidla, stropní svítidla, venkovní svítidla a trubice, která je vhodná do pracovny nebo šatny. Každé svítidlo je vhodné do různých prostor, takže si můžete vybrat to, co bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další svítidla. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší svítidla.

Dále pro Vás máme svítidla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky nuura?


Od značky nuura máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nuura.

Detailní informace a recenze Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large

Sasi Large je sofistikované designové LED nástěnné svítidlo vytvořené ve spolupráci s produktovým designérem Rickem Tegelaarem. Nástěnné svítidlo Sasi má měkké, oblé tvary a nepřímé, harmonické osvětlení v srdci. Velké oválné stínidlo lampy v kartáčovaném stříbře odráží světlo z integrovaného LED modulu umístěného za vysoce leštěným stříbrným stínidlem uprostřed lampy. Sasi zkoumá hru světla se zrcadlovým leštěným kovem, který ukazuje odrazy bezprostředního okolí.

Parametry Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large


Veškeré další parametry výrobku Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large naleznete například na webu Kokiskashop.cz

Štítky pouktu Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large

Pro produkt Nuura designová nástěnná svítidla Sasi Large v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.