• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Philips 8719514327184




Philips 8719514327184
Skladem ✅

998 Kč

Philips 8719514327184
Skladem ✅

1 090 Kč

Philips 8719514327184
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 998Kč

Krátký popis
Stropní svítidlo Superslim CL550 z kolekce funkčního osvětlení značky Philips v menší variantě o průměru 25 cm je určeno pro přisazenou montáž do interiéru s krytím IP44, které je vhodné do koupelen a místností s výskytem vyšší...

Celý popis
  • Cena od: 998 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Philips 8719514327184



Na níže uvedených eshopech se prodává Philips 8719514327184 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Philips 8719514327184 v akci?


Philips 8719514327184
Philips 8719514327184

998 Kč

Philips 8719514327184
Philips 8719514327184

1 090 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší svítidla


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší svítidla.


Jak vybrat svítidla?
Jak vybrat svítidla?



Produkt Philips 8719514327184 z kategorie Svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě biano.cz za cenu 998 Kč.


Informace o Philips 8719514327184


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

stropní světla

🧵 Výrobce

Philips

🛒 Obchod

biano.cz

💰 Cena

1 090

🔘 EAN

Výška v mm

23

Třída ochrany

II

Stmívatelné

ano

Životnost

20000 hodin

Hmotnost g

430


Často kladené otázky k Philips 8719514327184


❓ Kolik stojí Philips 8719514327184?

Produkt Philips 8719514327184 můžete zakoupit již od 998Kč v eshopu biano.cz


❓ Kde koupit Philips 8719514327184?

Produkt Philips 8719514327184 si můžete zakoupit například v eshopu biano.cz


❓ Je Philips 8719514327184 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Philips 8719514327184 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop biano.cz


❓ Jaký je EAN kód Philips 8719514327184?

EAN kód pro výrobek Philips 8719514327184 je: 8719514327184



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další svítidla. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší svítidla.

Dále pro Vás máme svítidla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky philips svÍtidla?


Od značky philips svÍtidla máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od philips svÍtidla.

Detailní informace a recenze Philips 8719514327184

Stropní svítidlo Superslim CL550 z kolekce funkčního osvětlení značky Philips v menší variantě o průměru 25 cm je určeno pro přisazenou montáž do interiéru s krytím IP44, které je vhodné do koupelen a místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Toto svítidlo je vybaveno funkcí SceneSwitch, která nabízí tři úrovně jasu teplé žluté barvy světla s teplotou chromatičnosti 2700K. Není potřeba žádný stmívač, svítidlo krokově stmíváte nástěnným vypínačem. Zároveň Vám svítidlo poskytne kvalitní osvětlení, které šetří Vaše oči díky technologii EyeComfort. Stropnice má štíhlý design a je vhodná pro nízké stropy. Není třeba složitá instalace. Celkové rozměry činí 2,3 x 25 x 25 cm. Kulatá základna je zhotovena z kvalitního kovu s bílou povrchovou úpravou, kterou doplňuje bílý plastový difuzor s integrovaným LED zdrojem o příkonu 1 x 15 W se svítivostí až 1300lm a životností dosahující až 20 000 hodin. Index podání barev je vyšší a roven hodnotě 80. Stropnice je napájena ze sítě na 220-240V a vztahuje se na ni prodloužená záruka 5 let.

Parametry Philips 8719514327184


Výška v mm

23

Třída ochrany

II

Stmívatelné

ano

Životnost

20000 hodin

Hmotnost g

430

Veškeré další parametry výrobku Philips 8719514327184 naleznete například na webu bestberg.cz

Štítky pouktu Philips 8719514327184

Pro produkt Philips 8719514327184 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.