• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Pohovka Burberry, Potah: Mono 235




Pohovka Burberry, Potah: Mono 235
Skladem ✅

12 530 Kč

Pohovka Burberry, Potah: Mono 235
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 12 530Kč

Krátký popis
Pohodlná, ale stylová pohovka Burberry efektivně ozdobí interiér obývacího pokoje, který často navštěvují hosté. Její výjimečný, elegantní vzhled je založen na klasickém stylu, který je kombinován s moderní paletou barev čalounění....

Celý popis
  • Cena od: 12 530 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Pohovka Burberry, Potah: Mono 235



Na níže uvedených eshopech se prodává Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 v akci?


Pohovka Burberry, Potah: Mono 235
Pohovka Burberry, Potah: Mono 235

12 530 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší pohovky a gauče


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší pohovky a gauče.


Jak vybrat pohovky a gauče?
Jak vybrat pohovky a gauče?



Produkt Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 z kategorie pohovky a gauče si můžete zakoupit například v internetovém obchodě biano.cz za cenu 12 530 Kč.


Informace o Pohovka Burberry, Potah: Mono 235


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

pohovky a gauče

💰 Cena

12 530

Délka

230 cm

Šířka

87 cm

Výška

90 cm

Funkce

rozkládací


Často kladené otázky k Pohovka Burberry, Potah: Mono 235


❓ Kolik stojí Pohovka Burberry, Potah: Mono 235?

Produkt Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 můžete zakoupit již od 12 530Kč v eshopu biano.cz


❓ Kde koupit Pohovka Burberry, Potah: Mono 235?

Produkt Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 si můžete zakoupit například v eshopu biano.cz


❓ Je Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop biano.cz



Jaké jsou neprodávanější pohovky a gauče?


Nejprodávanější pohovky a gauče jsou ty, které jsou pohodlné, stylové a vhodné do každého interiéru. Mezi oblíbené modely patří pohovka s úložným prostorem, rohový gauč, klasický gauč a pohovka s lůžkem. Je důležité zvolit pohovku nebo gauč, který vyhovuje vašim potřebám a stylu, ale také aby byl pohodlný a trvanlivý. Při výběru je třeba také zohlednit velikost místnosti a počet osob, které budou na pohovce nebo gauči sedět.
Krátké shrnutí: Nejprodávanější pohovky a gauče jsou ty, které jsou pohodlné, stylové a vhodné do každého interiéru. Při výběru je důležité zohlednit velikost místnosti, počet osob a potřeby.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další pohovky a gauče. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další pohovky a gauče podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pohovky a gauče.

Dále pro Vás máme pohovky a gauče podle ceny

Detailní informace a recenze Pohovka Burberry, Potah: Mono 235

Pohodlná, ale stylová pohovka Burberry efektivně ozdobí interiér obývacího pokoje, který často navštěvují hosté. Její výjimečný, elegantní vzhled je založen na klasickém stylu, který je kombinován s moderní paletou barev čalounění. Kouzlo pohovky je také symetrické prošívání sedáku a opěradla.Z hlediska funkčnosti je rozkládací pohovka vybavena funkcí na spaní a prostorným úložným prostorem na lůžkoviny. Každodenní rozkládání pohovky zase usnadňuje zabudovaný stroj CLIC-CLAC.Rozměry:délka: 230 cm,šířka: 87 cm,výška: 90 cm,plocha na spaní: 190 x 115 cmProvedení:rám: borovicové dřevo + dřevotříska + MDF,sedadlo: T25 / 42 pěna + pružinová pružina,opěradlo: T25 / 42 pěna + pružinová pružina,rozkládací pohovkamá funkci spánkuúložný prostor na lůžkoviny,automatický skládací stroj CLIC-CLAC,nohy: černé dřevěné,čalouněné opěradlo pevně připevněny,pohovka není volně stojící (hřbet není čalouněný látkou)Rozměry úložného prostoru:- délka: 167 cm,- šířka: 73 cm,- výška: 18 cmZáruka: 24 měsíců

Parametry Pohovka Burberry, Potah: Mono 235


Délka

230 cm

Šířka

87 cm

Výška

90 cm

Funkce

rozkládací

Veškeré další parametry výrobku Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 naleznete například na webu momenti.cz

Štítky pouktu Pohovka Burberry, Potah: Mono 235

Pro produkt Pohovka Burberry, Potah: Mono 235 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.