• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá




Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá
Skladem ✅

3 090 Kč

Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 3 090Kč

Krátký popis
Kancelářské křeslo Q328H | černá Všichni trávíme spoustu času sezením – ať už při pořizování domácích úkolů, hraní na počítači nebo...

Celý popis
  • Cena od: 3 090 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá



Na níže uvedených eshopech se prodává Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá v akci?


Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá
Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá

3 090 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší kancelářské židle


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší kancelářské židle.


Jak vybrat kancelářské židle?
Jak vybrat kancelářské židle?



Produkt Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá z kategorie Kancelářské židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě mujnabytek.cz za cenu 3 090 Kč.


Informace o Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Kancelářské židle

🧵 Výrobce

Signal

🛒 Obchod

mujnabytek.cz

💰 Cena

3 090

Podobné produkty

/kancelarske-zidle-a-kresla-2/

Objevte Kancelářské stoly

https://www.mujnabytek.cz/kancelarske--psaci-a-pc-stoly-2/

Objevte Pracovny

https://www.mujnabytek.cz/pracovne-a-kancelare-2/

Objevte Lampy

https://www.mujnabytek.cz/lampy/

Barva

Černá


Často kladené otázky k Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá


❓ Kolik stojí Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá?

Produkt Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá můžete zakoupit již od 3 090Kč v eshopu mujnabytek.cz


❓ Kde koupit Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá?

Produkt Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá si můžete zakoupit například v eshopu mujnabytek.cz


❓ Je Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop mujnabytek.cz



Jaké jsou neprodávanější kancelářské židle?


Nejprodávanějšími kancelářskými židlemi jsou ty, které poskytují pohodlí a oporu při práci. Kancelářské židle s ergonomickými funkcemi jsou obzvlášť populární, protože umožňují pohodlné sezení po dlouhou dobu. Dále jsou oblíbené kancelářské židle s výškovou regulací, které umožňují nastavit výšku židle pro pohodlnou práci. Tyto kancelářské židle jsou také vybaveny funkcemi, jako je nastavení opěrky zad a otočná základna, které usnadňují práci. Kancelářské židle s polstrováním a větracími prvky jsou také oblíbené, protože poskytují pohodlí a trvanlivost.
Krátké shrnutí: Kancelářské židle s ergonomickými funkcemi, výškovou regulací, opěrkou zad, otočnou základnou, polstrováním a větracími prvky jsou nejprodávanější, protože poskytují pohodlí, oporu a trvanlivost.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další kancelářské židle. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další kancelářské židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kancelářské židle.

Dále pro Vás máme kancelářské židle podle ceny


Hledáte další výrobky od značky signal?


Od značky signal máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od signal.

Detailní informace a recenze Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá

Kancelářské křeslo Q328H | černá Všichni trávíme spoustu času sezením – ať už při pořizování domácích úkolů, hraní na počítači nebo čtení. Proto je nesmírně důležité, aby jejich židle byla pohodlná a podporovala správné držení těla. Otočná funkce židle Q-328H umožňuje snadno měnit polohu a dosáhnout všeho potřebného bez zbytečného vstávání. Investice do kvalitní kancelářské židle je investicí do zdraví a pohodlí vás a vašeho dítěte. Výběr správné kancelářské židle je investicí do zdraví a pohodlí vás a vašeho dítěte. Židle Q-328H je výškově nastavitelná, otočná s područkami a hlavy. látka síťka plastový kříž Moderní kancelářská židle Q-328H má plastový kříž i opěrky. Sedadlo je čalouněno látkou, opěradlo síťkou , díky čemuž je opěradlo prodyšné. Znečištění jednoduše odstraníte univerzálním čističem . šířka: 59 cm výška: 97-107 cm hloubka: 57 cm výška hlavové opěrky: 20-29 cm šířka hlavové opěrky: 26 cm šířka opěradla: 50 cm hloubka sedu: 48 cm šířka sedu: 48 cm hloubka opěrek: 23 cm výška opěrek od země: 65-75 cm výška sedu: 44-54 cm kolečka: 5 cm hmotnost: 13 kg nosnost: 136 kg barevné provedení: černá/černá

Parametry Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá


Podobné produkty

/kancelarske-zidle-a-kresla-2/

Objevte Kancelářské stoly

https://www.mujnabytek.cz/kancelarske--psaci-a-pc-stoly-2/

Objevte Pracovny

https://www.mujnabytek.cz/pracovne-a-kancelare-2/

Objevte Lampy

https://www.mujnabytek.cz/lampy/

Barva

Černá

Veškeré další parametry výrobku Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá naleznete například na webu designpropaganda.cz

Štítky pouktu Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá

Pro produkt Signal Kancelářské křeslo Q-328H | černá v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.