• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová




TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová
Skladem ✅

1 495 Kč

TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 1 495Kč

Krátký popis
Kancelářská židle Bianco je navržena s důrazem na ergonomii a komfort, což ji činí ideální volbou pro dlouhé hodiny strávené u pracovního stolu. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost, pohodlí a...

Celý popis
  • Cena od: 1 495 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová



Na níže uvedených eshopech se prodává TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová v akci?


TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová
TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová

1 495 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší kancelářské židle


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší kancelářské židle.


Jak vybrat kancelářské židle?
Jak vybrat kancelářské židle?



Produkt TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová z kategorie Kancelářské židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě houseland.cz za cenu 1 495 Kč.


Informace o TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Kancelářské židle

🧵 Výrobce

TZB

🛒 Obchod

houseland.cz

💰 Cena

1 495

🔘 EAN

5905523068467

Bederní opěrka

Ne

Délka područek

31 cm

Ergonomické

Ne

Hloubka sedadla

48 cm

Kolečka

Na kolečkách


Často kladené otázky k TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová


❓ Kolik stojí TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová?

Produkt TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová můžete zakoupit již od 1 495Kč v eshopu houseland.cz


❓ Kde koupit TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová?

Produkt TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová si můžete zakoupit například v eshopu houseland.cz


❓ Je TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop houseland.cz


❓ Jaký je EAN kód TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová?

EAN kód pro výrobek TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová je: 5905523068467


Jaké jsou neprodávanější kancelářské židle?


Nejprodávanějšími kancelářskými židlemi jsou ty, které poskytují pohodlí a oporu při práci. Kancelářské židle s ergonomickými funkcemi jsou obzvlášť populární, protože umožňují pohodlné sezení po dlouhou dobu. Dále jsou oblíbené kancelářské židle s výškovou regulací, které umožňují nastavit výšku židle pro pohodlnou práci. Tyto kancelářské židle jsou také vybaveny funkcemi, jako je nastavení opěrky zad a otočná základna, které usnadňují práci. Kancelářské židle s polstrováním a větracími prvky jsou také oblíbené, protože poskytují pohodlí a trvanlivost.
Krátké shrnutí: Kancelářské židle s ergonomickými funkcemi, výškovou regulací, opěrkou zad, otočnou základnou, polstrováním a větracími prvky jsou nejprodávanější, protože poskytují pohodlí, oporu a trvanlivost.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další kancelářské židle. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další kancelářské židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kancelářské židle.

Dále pro Vás máme kancelářské židle podle ceny


Hledáte další výrobky od značky tzb?


Od značky tzb máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od tzb.

Detailní informace a recenze TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová

Kancelářská židle Bianco je navržena s důrazem na ergonomii a komfort, což ji činí ideální volbou pro dlouhé hodiny strávené u pracovního stolu. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost, pohodlí a funkčnost. Jedním z klíčových prvků této židle je její ergonomicky tvarované opěradlo, které podporuje správné držení těla a zabraňuje bolestem zad i při dlouhodobém sezení. Vestavěná bederní opěrka poskytuje dodatečnou podporu bederní páteře, což pomáhá udržet přirozené zakřivení zad a snižuje zátěž během sezení. Díky plynule nastavitelnému pneumatickému válci si můžete snadno a rychle upravit výšku sedadla podle svých potřeb, což zajišťuje optimální výšku pro práci u stolu a minimalizuje nepohodlí. Židle je také vybavena funkcí TILT, která umožňuje volný pohyb opěradla, což je ideální pro krátké přestávky na relaxaci během pracovního dne. Opěradlo i sedadlo této kancelářské židle jsou vyrobeny z pružné a prodyšné síťoviny, která zajišťuje optimální ventilaci a zabraňuje nadměrnému pocení i při delším sezení. Sedadlo je navíc vyplněno kvalitní pěnou, která poskytuje měkký, ale pevný podklad pro dlouhodobé pohodlí. Tato kombinace materiálů nabízí skvělé pohodlí a dlouhou životnost židle. Židle je vybavena pevnými plastovými područkami, které poskytují stabilní oporu pro ruce a odlehčují ramenům. Pětiramenná základna na kolečkách zajišťuje vynikající stabilitu a mobilitu, přičemž pevná konstrukce základny zabraňuje převrácení židle i při pohybu po kanceláři, což poskytuje klid při každodenním používání. Díky svému univerzálnímu designu je tato kancelářská židle skvělou volbou nejen do kanceláří, ale i do domácích pracoven nebo studentských pokojů. Její jednoduchá montáž a moderní vzhled se hodí do jakéhokoli interiéru, zatímco ergonomické vlastnosti zajišťují zdravé a pohodlné sezení. Specifikace produktu: Kvalitní zpracování Moderní design Pětiramenná základna na kolečkách Plastové područky Pevná konstrukce základny Ergonomicky tvarované sedadlo

Parametry TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová


Bederní opěrka

Ne

Délka područek

31 cm

Ergonomické

Ne

Hloubka sedadla

48 cm

Kolečka

Na kolečkách

Veškeré další parametry výrobku TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová naleznete například na webu designpropaganda.cz

Štítky pouktu TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová

Pro produkt TZB Kancelářská židle Bianco bílo-růžová v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.