• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá




WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá
Skladem ✅

199 Kč

WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 199Kč

Krátký popis
Popis výrobku: Poštovní schránka vyrobená z ocelového plechu. Barevné provedení: hnědá barva. Poštovní zásilky se nepoškodí nevhodným doručením. Výběr pošty je pak přes velká uzamykatelná dvířka. Tato poštovní schránka je...

Celý popis
  • Cena od: 199 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá



Na níže uvedených eshopech se prodává WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá v akci?


WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá
WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá

199 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší poštovní schránky


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší poštovní schránky.


Jak vybrat poštovní schránky?
Jak vybrat poštovní schránky?



Produkt WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá z kategorie poštovní schránky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě biano.cz za cenu 199 Kč.


Informace o WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

poštovní schránky

💰 Cena

199

výrobce

WETRA-XT, Vision France

Dostupnost

Skladem

Cena před slevou

628.96


Často kladené otázky k WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá


❓ Kolik stojí WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá?

Produkt WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá můžete zakoupit již od 199Kč v eshopu biano.cz


❓ Kde koupit WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá?

Produkt WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá si můžete zakoupit například v eshopu biano.cz


❓ Je WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop biano.cz



Jaké jsou neprodávanější poštovní schránky?


Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely, které jsou konstruovány tak, aby odolaly počasí, vandalům a dalším škodlivým vlivům. Tyto schránky jsou vybaveny robustními zámky, které jsou schopny odolat krádeži. Některé modely mají i štítky pro identifikaci, které umožňují snadné sledování pošty. Zákazníci si také oblíbili modely, které mají více přihrádek, což umožňuje lepší organizaci pošty.
Krátké shrnutí: Nejpopulárnější poštovní schránky jsou ty, které jsou robustní, odolné a mají více přihrádek. Tyto schránky jsou vybaveny zámky a štítky pro identifikaci, které umožňují lepší sledování pošty.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další poštovní schránky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další poštovní schránky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší poštovní schránky.

Dále pro Vás máme poštovní schránky podle ceny

Detailní informace a recenze WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá

Popis výrobku: Poštovní schránka vyrobená z ocelového plechu. Barevné provedení: hnědá barva. Poštovní zásilky se nepoškodí nevhodným doručením. Výběr pošty je pak přes velká uzamykatelná dvířka. Tato poštovní schránka je určena především do interiéru a můžete ji skládat do bloku více schránek. Vhodná pro bytové a panelové domy. Můžete ji umístit i přímo do vstupních prostorů. Vhodná do všech domácností i pro komerční použití. Cenově dostupná. Technické parametry poštovní schránky: Materiál schránky: ocelový plech síla plechu 0,5 mm Povrchová úprava: hnědá barva Rozměry schránky: 370x110x350 mm Hmotnost: 1,88 Kg Typ klíče: lamelový Můžete koupit i jiné typy poštovních schránek a to přesně podle svých představ. Součást balení: 2 x klíč

Parametry WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá


výrobce

WETRA-XT, Vision France

Dostupnost

Skladem

Cena před slevou

628.96

Veškeré další parametry výrobku WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá naleznete například na webu designpropaganda.cz

Štítky pouktu WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá

Pro produkt WETRA-XT PS08-4 poštovní schránka Duplex, hnědá v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.